VLVO C40 - nowy, w pełni elektryczny model w rodzinie VOLVO

Pierwszy w pełni elektryczny crossover od VOLVO, z wykończeniem kabiny bez użycia naturalnej skóry oraz wbudowanymi usługami Google.

  1. Car Lease Polska
  2. Blog
  3. VLVO C40 - nowy, w pełni elektryczny model w rodzinie VOLVO

Volvo C40 Recharge to pierwszy model szwedzkiej marki dostępny wyłącznie z elektrycznym napędem. I wygląda na to, że nie Volkswagen, nie Mercedes czy inni potentaci spalinowej motoryzacji, lecz właśnie Volvo zrozumiało na czym polega fenomen Tesli. 

All in one by VOLVO

Pod względem wyglądu Volvo C40 to rasowy crossover coupe z wszelkimi typowymi dla tego typu nadwozia przymiotami. Nadwozie o długości 4,42 m, wysokości 1,65 m i szerokości ponad 2 metry (z lusterkami) wyróżniają: obudowane nadkola i progi, czy duże, aż 20-calowe koła zwiększające prześwit, który jest nader solidny, bo aż 21,1 cm. To oznacza, że auto – pamiętajmy, że mamy tu napęd na wszystkie koła – poradzi sobie nie tylko na równych jak stół drogach asfaltowych, choć oczywiście terenówka to nie jest. Ale rodzina z dotarciem na działkę czy nad jezioro nie powinna mieć najmniejszych problemów.

VOLVO C40 = nowoczesna uniwersalność

Volvo zrobiło samochód, który nie dość, że dobrze wygląda, jest zaskakująco przestronny jak na “najmniejsze” Volvo, to jeszcze na dodatek oferuje angażujący napęd, który jednocześnie potrafi spokojnie wieźć naszych najbliższych. To kierowca decyduje jak to auto ma jeździć. Wolisz spokój i łagodne prowadzenie? Nie ma problemu. Potrzebujesz dynamiki? 660 Nm jest gotowych na wyzwania


Oferta VOLVO C40 w Car Lease Polska:

Wynajem długoterminowy -> [KLIK]      Leasing operacyjny -> [KLIK]

VOLVO C40 2022 carleasepolska Wahacz test

[KLIKNIJ W OBRAZEK ABY OBEJRZEĆ VIDEO TEST VOLVO C40]

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

(+48) 512 80 70 80

Najnowsze artykuły