SKODA Enyaq iV - niemal doskonały elektryczny SUV

SKODA Enyaq iV to pierwszy model tego producenta, który opracowany został wyłącznie jako samochód elektryczny, bez żadnych wersji spalinowych.

  1. Car Lease Polska
  2. Blog
  3. SKODA Enyaq iV - niemal doskonały elektryczny SUV

Wygląd zewnętrzny i stylistyka

SKODA Enyaq wyróżnia się na tle innych modeli SKODY. Enyaq ma idealnie wyważone proporcje i wyrazisty, oryginalny design. Uwagę zwracają duże koła i potężny grill, który może być podświetlany – SKODA określa go jako Crystal Face. Enyaq iV sprawia wrażenie zwinnej oraz dynamicznej – i taki rzeczywiście jest! Wartość opływu powietrza w Skodzie Enyaq wynosi 0,27 cw. To świetny wynik, niespotykany w tej klasie.

Wnętrze

Wnętrze zaskakuje tak zwanym „clean lookiem”. Trudno znaleźć tam zbędne przyciski czy przełączniki. Całą kontrolę nad pojazdem możemy przejąć za pomocą 13-calowego ekranu dotykowego umieszczonego w centralnej części kokpitu. „Simply clever” – to dewiza, którą kierowała się Skoda projektując zaskakujące praktycznością wnętrze auta. Udogodnienia, takie jak ukryta w wewnętrznej części pokrywy bagażnika skrobaczka do szyb czy schowki na telefony dla pasażerów umieszczone w oparciach foteli, na pewno umilą korzystanie z samochodu.
Należy także podkreślić, że do wykończenia wnętrza nowej Skody Enyaq użyto ekologicznych materiałów. Jeden ze wzorów tapicerki foteli jest opatrzony znakiem Woolmark Company. Oznacza to, że są one wykonane w 40 proc. z wełny, a pozostałe 60 proc. ich składu to poliester wytworzony z butelek PET pochodzących z recyklingu.


Oferta SKODA Enyaq w Car Lease Polska:

Wynajem długoterminowy -> [KLIK]      Leasing operacyjny -> [KLIK]

SKODA Enyaq 2022 carleasepolska Wahacz test

[KLIKNIJ W OBRAZEK ABY OBEJRZEĆ VIDEO TEST SKODA ENYAQ]

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

(+48) 512 80 70 80

Najnowsze artykuły