DACIA Jogger - nowa koncepcja auta rodzinnego

Dacia Jogger to największy oferowany w 2022 roku w Polsce model tego producenta, który przewieźć może 7 osób, ale występuje również w wariancie 5 miejscowym.

  1. Car Lease Polska
  2. Blog
  3. DACIA Jogger - nowa koncepcja auta rodzinnego

To, co najlepsze od Dacii

Nowa Dacia Jogger czerpie to, co najlepsze z nowych technologii Dacia. Systemy wspomagania jazdy nowej generacji gwarantują bezpieczeństwo i płynność podczas manewrów.

Rodzinny samochód dopasowany do Twoich potrzeb

Długość kombi, przestronność kombivana i styl solidnego SUV-a: Nowa Dacia Jogger zaskakuje i łączy w sobie najlepsze cechy auta rodzinnego, które może pomieścić od 5 do 7 osób. Wszechstronny, elegancki i przystępny cenowo nowy Jogger doskonale uosabia filozofię Dacii.
Auto dostosowuje się na bieżąco do Twoich potrzeb. Twoi przyjaciele chcieliby pojechać z Tobą? Możesz błyskawicznie ustawić trzymiejscową kanapę, składaną w układzie 1/3 - 2/3, w drugim rzędzie siedzeń i dwa indywidualnie składane i wyjmowane fotele w trzecim rzędzie.

Zwiększony prześwit, mocno zarysowane nadkola i modułowe relingi dachowe: design Nowej Dacii Jogger podkreśla solidną konstrukcję auta, które swobodnie radzi sobie w każdym terenie i jest idealne dla rodzin prowadzących aktywny tryb życia.


Oferta DACIA Jogger w Car Lease Polska:

Wynajem długoterminowy -> [KLIK]      Leasing operacyjny -> [KLIK]

DACIA Jogger 2022 carleasepolska Wahacz test

[KLIKNIJ W OBRAZEK ABY OBEJRZEĆ VIDEO DACIA JOGGER]

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

(+48) 512 80 70 80

Najnowsze artykuły