KIA Sportage - popularna nie bez powodu.

Nowa KIA Sportage zadebiutowała w Polsce na przełomie 2021 i 2022 roku i zaoferowała klientom specyficzny wygląd przedniej części nadwozia, zrywający z tym co oferowała poprzednia generacja.

  1. Car Lease Polska
  2. Blog
  3. KIA Sportage - popularna nie bez powodu.

Nowa KIA Sportage pozostaje niezmiennie jednym z najpopularniejszych SUV-ów na rynku. Samochód wyposażony został w najnowszą generację zespołów napędowych. KIA Sportage (2022) występuje w szerokiej gamie silnikowej – z silnikiem benzynowym, diesel, mild hybrid, hybrydowym oraz hybrydowym typu Plug-in. Odważna, sportowa stylistyka tego SUV-a sprawi, że podczas żadnej podróży nie pozostaniesz niezauważony.

KIA Sportage - popularna nie bez powodu.

Nowy Sportage jest samochodem, obok którego nie da się przejść obojętnie. Sportage został stworzony dla osób, które cenią sobie nowoczesny design, innowacyjne rozwiązania i komfort. Wnętrze Kia Sportage charakteryzują starannie dobrane, przyjemne w dotyku materiały, a także komfortowe fotele. Zakrzywiony, zorientowany na kierowcę wyświetlacz zaprojektowano z myślą o wygodzie i łatwości obsługi przez kierowców, dzięki czemu korzystanie z wszystkich funkcji samochodu staje się jeszcze łatwiejsze.


Oferta KIA Sportage w Car Lease Polska:

Wynajem długoterminowy -> [KLIK]      Leasing operacyjny -> [KLIK]

KIA Sportage 2022 carleasepolska Wahacz test

[KLIKNIJ W OBRAZEK ABY OBEJRZEĆ VIDEO DACIA JOGGER]

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

(+48) 512 80 70 80

Najnowsze artykuły