SKODA Kodiaq - dobrze przemyślany duży SUV, po liftingu.

Cztery lata po rynkowym debiucie SKODA Kodiaq przeszła modernizację. Oprócz detali stylistycznych zmiany objęły multimedia, asystentów kierowcy oraz gamę silnikową.

  1. Car Lease Polska
  2. Blog
  3. SKODA Kodiaq - dobrze przemyślany duży SUV, po liftingu.

Odważny design

SKODA Kodiaq kontynuuje emocjonujący język designu marki. Odświeżony model jest dostępny w wersjach wyposażenia Ambition i Style oraz w wariantach Laurin & Klement, SPORTLINE, a także RS. Wersje Ambition i Style charakteryzują się off-roadowym stylem, a ich srebrne wykończenia na przednim i tylnym zderzaku nadają im wyrazistego wyglądu. Charakter całości podkreśla przód z podwyższoną maską i przeprojektowana, bardziej wyprostowana osłona chłodnicy.

Od wersji Style duży SUV marki jest standardowo wyposażony w reflektory Full LED Matrix oraz Cyfrowy zestaw wskaźników. Specjalne obręcze ze stopów lekkich Aero, przeprojektowane przednie i tylne zderzaki oraz nowy, połyskliwy czarny spojler tylny i wykończenia po bokach tylnej szyby czynią model jeszcze bardziej aerodynamicznym.

Wnętrze przyjazne rodzinie

Nie tylko wygląd zewnętrzny modelu KODIAQ został wzniesiony na wyższy poziom. Imponująco prezentuje się także wnętrze pojazdu. Wyposażono je w nowe, ozdobne listwy, dodatkowe kontrastowe szwy i ulepszone funkcje oświetlenia wnętrza LED. Po raz pierwszy w ofercie SUV-a znajdują się ergonomiczne fotele z perforowanej skóry z elektryczną regulacją, wentylacją i funkcją masażu. Fotele Eco dostępne jako opcja w wersjach wyposażenia Ambition i Style posiadają wysokiej jakości pokrowce wykonane z wegańskich materiałów pochodzących z recyklingu. Kolejnym opcjonalnym dodatkiem jest system dźwiękowy Canton. Zawiera on aż 11 głośników i subwoofer w bagażniku.


Oferta SKODA Kodiaq w Car Lease Polska:

Wynajem długoterminowy -> [KLIK]      Leasing operacyjny -> [KLIK]

SKODA Kodiaq 2022 carleasepolska Wahacz test

[KLIKNIJ W OBRAZEK ABY OBEJRZEĆ VIDEO TEST SKODA KODIAQ]

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

(+48) 512 80 70 80

Najnowsze artykuły