ALPINE A110 - małe sportowe coupe, które Cię pozytywnie zaskoczy.

Alpine to marka, która kilka lat temu została przywrócona do życia, aby zaoferować klientom bezkompromisowe wyścigowe wrażenia za sprawą modelu A110. Wzmocnić je można jeszcze bardziej za sprawą wersji z literą "S" na końcu, która zwiększa moc silnika, utwardza zawieszenie i podostrza wydech.

  1. Car Lease Polska
  2. Blog
  3. ALPINE A110 - małe sportowe coupe, które Cię pozytywnie zaskoczy.

Jeszcze lepsze osiągi i silnik

W oczekiwaniu na następcę A110, który otrzyma napęd elektryczny, marka Alpine zaktualizowała swoją ofertę. Lekkie i zwrotne coupe wciąż jest wyposażone w 4-cylindrowy silnik 1.8 turbo, który sprzężono z 7-biegowym automatem Getrag z podwójnym, mokrym sprzęgłem. Marka Alpine zoptymalizowała tryby jazdy oraz zwiększyła moc maksymalną do 300 KM oraz moment obrotowy do 340 Nm (+20 Nm) dla wersji GT oraz S. Nową funkcją jest tymczasowe wyłączenie jednego cylindra podczas procedury Launch Control, aby poprawić wrażenia dźwiękowe.
Francuskie coupe uchodzi za jeden z najlepszych małych samochodów sportowych dostępnych na rynku.

Nowy system multimedialny

Alpine wyposażył A110 w nowy, intuicyjny system multimedialny z 7-calowym ekranem dotykowym. Kierowca ma możliwość konfiguracji widżetów oraz uruchamiania funkcji za pomocą sterowania głosowego. Coupe posiada łączność Bluetooth, 2 gniazda USB i współpracuje z systemami Apple CarPlay i Android Auto. Nowy system jest również kompatybilny ze zdalnymi aktualizacjami FOTA. O muzykę na pokładzie dba system multimedialny marki Focal.


Oferta ALPINE A110 w Car Lease Polska:

Leasing operacyjny -> [KLIK]

ALPINE A110 2022 carleasepolska Wahacz test

[KLIKNIJ W OBRAZEK ABY OBEJRZEĆ VIDEO TEST ALPINE A110 S]

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

(+48) 512 80 70 80

Najnowsze artykuły