FORD Puma - najchętniej wybierany SUV segmentu B w Europie

Ford Puma powrócił na rynek po wielu latach nieobecności, zmieniając mocno swój charakter, ponieważ w 2022 roku jest to niewielki crossover. Ford jednak zachował historyczne i specyficzne linie nadwozia, adaptując je do nowych warunków i efekt końcowy jest wizualnie naprawdę ciekawy.

  1. Car Lease Polska
  2. Blog
  3. FORD Puma - najchętniej wybierany SUV segmentu B w Europie

Ford Puma o dynamicznym charakterze i niepowtarzalnej stylistyce nadwozia to obecnie najchętniej kupowany Ford na rynku europejskim.
Linia nadwozia, od której nie można odwrócić oka, niezawodne, ciche, oszczędne i ekologiczne silniki hybrydowe EcoBoost Hybrid to klucz do stworzenia rynkowego bestsellera i gwarancja przyjemności z jazdy modnym rodzinnym SUV- em przez długie lata.

Przestronne i wygodne wnętrze

Ford Puma zaprojektowany został z myślą o najwyższym poziomie komfortu pasażerów i kierowcy. Przestronne, wygodne i atrakcyjnie zaprojektowane wnętrze cechuje się perfekcyjną ergonomią i wysoką jakością wykonania. Największy bagażnik w klasie (456 l- 1216 l) i innowacyjny megabox (przewieziesz nim pionowo przedmioty o wysokości nawet 115 cm) to mnóstwo przestrzeni na dodatkowy bagaż.
To czyni z Forda Pumy idealnego partnera zarówno w krótkich codziennych trasach jak i w długich podróżach po drogach i bezdrożach samotnych lub z rodziną.

Silnik EcoBoost Hybrid

Zaawansowane silniki EcoBoost Hybrid zapewniają znakomitą wydajność, imponującą oszczędność paliwa i znacznie niższy poziom emisji CO2 w porównaniu do samochodów z napędami konwencjonalnymi. Dzięki nowej cichej i niezwykle płynnie zmieniającej biegi automatycznej skrzyni Powershift, a także legendarnej przyjemności z prowadzenia samochodów marki Ford, jazda Pumą EcoBoost Hybrid jest bardziej dynamiczna i bezpieczna w trasie a także niezastąpiona w ruchu miejskim.


Oferta FORD Puma w Car Lease Polska:

Wynajem długoterminowy -> [KLIK]      Leasing operacyjny -> [KLIK]

 

FORD Puma 2022 carleasepolska Wahacz test

[KLIKNIJ W OBRAZEK ABY OBEJRZEĆ VIDEO TEST FORD PUMA]

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

(+48) 512 80 70 80

Najnowsze artykuły