Pakiet Ubezpieczeń Dealerskich

Wszelkie polisy komunikacyjne, które możesz nabyć w Car Lease Polska są oparte o tzw. pakiety dealerskie - co to znaczy i jakie korzyści z tego wynikają? Sprawdź!

  1. Car Lease Polska
  2. Blog
  3. Pakiet Ubezpieczeń Dealerskich

Pakiety dealerskie to z założenia ubezpieczenie, z którego korzystamy kupując nowy samochód u dealera ale możecie je również nabyć w Car Lease Polska!


Jakie korzyści wynikają z pakietu dealerskiego?


Wieloletnia współpraca między towarzystwem ubezpieczeniowym, a firmą pośredniczącą przekłada się na wyjątkowo korzystne warunki i niższe ceny, niż te które otrzymamy jako klient indywidualny. Taki wariant ubezpieczenia przede wszystkim niesie za sobą maksymalne zniżki jakie można otrzymać.

Kolejnym plusem jest to, że pakiet dealerski nie bierze pod uwagę wieku czy stażu kierowcy. Cena składki liczona jest od wartości nabywanego samochodu (np. 3% wartości pojazdu). Dzięki temu ubezpieczenie dealerskie będzie również korzystne dla kierowców nieposiadających jeszcze wypracowanych zniżek lub kogoś kto swoje zniżki stracił.

Zakup pakietu dealerskiego odbywa się w tym samym miejscu, w którym kupujesz swój samochód i kompleksowo łączy wszystkie składowe OC/AC/NNW/ASS, co znowu zalicza się do jego plusów oraz zapewnia stałą sumę ubezpieczenia, zniesienie udziału w szkodach, bezgotówkowe naprawy z użyciem oryginalnych części i możliwość skorzystania z auta zastępczego na czas naprawy pojazdu.


Reasumując, pakiety dealerskie to bardzo wygodne i korzystne finansowo rozwiązanie, z którego mogą skorzystać również nasi klienci. Pakiet dealerski można nabyć na okres leasingowania jednego z naszych samochodów oraz przedłużyć go na kolejne lata eksploatacji.


Nasi doradcy po pewnych działaniach będą mogli przygotować dla Państwa również ofertę tej formy ubezpieczenia na samochód, który nie był wcześniej nabyty u nas.


Po więcej szczegółów zapraszamy na:
tel. 48 58 670 44 33

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

(+48) 512 80 70 80

Najnowsze artykuły