Nowy LEXUS LBX

LBX to najmniejszy crossover w gamie Lexusa. Został zaprojektowany z myślą o Europejczykach, a Polska będzie jednym z największych rynków dla tego samochodu

  1. Car Lease Polska
  2. Blog
  3. Nowy LEXUS LBX

Lexus LBX: Najnowsze Połączenie Elegancji i Doskonałości Technologicznej

Lexus LBX to samochód, który wprowadza zupełnie nowy segment do gamy marki. Nazwa LBX oznacza "Lexus Breakthrough Crossover" i symbolizuje przełom w ofercie Lexusa, oferując najwyższą jakość wykonania i prawdziwy luksus w nowej kategorii. Nowy model będzie dostępny tylko z napędem hybrydowym i będzie odgrywał kluczową rolę dla marki na europejskim rynku. 

Lexus zyskał renomę jako producent SUV-ów i crossoverów, a LBX będzie pierwszym modelem w tej klasie. Projektowanie tego samochodu nie było kompromisem w kwestii jakości, designu i najnowszych technologii. Jest to najmniejszy crossover w gamie marki, ale prezentuje się stylowo i muskularnie. Wnętrze zostało zaprojektowane zgodnie z koncepcją Tazuna, dbając o doskonałą widoczność. LBX różni się od innych modeli marki poprzez zróżnicowane wykończenie wnętrza, które dostosowuje się do stylu życia użytkownika, oferując różne charaktery (dynamiczny, sportowy, elegancki i wyciszony) poprzez zastosowane materiały, kolory i detale. Dla zapewnienia większej personalizacji, Lexus wprowadza program Lexus Bespoke Build, który pozwala klientom dostosować elementy wnętrza według własnej wizji. Produkcja Lexusa LBX rozpocznie się pod koniec 2023 roku, a na rynku europejskim będzie dostępny od początku 2024 roku.

"LBX to najmniejszy crossover w gamie Lexusa. Został zaprojektowany z myślą o Europejczykach, a Polska będzie jednym z największych rynków dla tego samochodu. LBX daje szansę dotarcia do zupełnie nowych grup klientów, w tym osób, które wcześniej nie brały pod uwagę samochodów marki Lexus. Przedprodukcyjne egzemplarze LBX będą dostępne do obejrzenia podczas specjalnych pokazów w salonach Lexusa w całej Polsce już latem, a pierwsze zamówione samochody powinny trafić do klientów na przełomie lutego i marca 2024 roku" - mówi Patryk Ładusiak, Product Manager w Lexus Central Europe.

Co jeszcze zobaczymy w nowym Lexusie LBX?

  1. Oświetlenie: Samochód jest wyposażony w zaawansowane systemy oświetleniowe, w tym reflektory LED z automatycznym dostosowaniem poziomu jasności do warunków drogowych. Dodatkowo, posiada dynamiczne światła awaryjne oraz światła do jazdy dziennej, które zapewniają lepszą widoczność.

  2. Felgi: Model ten oferuje stylowe i lekkie felgi aluminiowe, które dodają sportowego charakteru samochodowi. Wybór felg może obejmować różne rozmiary i wzory, umożliwiając personalizację zgodnie z preferencjami klienta.

  3. Wykończenie wnętrza: Wnętrze samochodu jest elegancko wykończone wysokiej jakości materiałami. Tapicerka może być wykonana z wysokiej jakości skóry lub tkaniny, w zależności od preferencji klienta. Wykorzystuje się również trwałe tworzywa sztuczne o estetycznym wyglądzie, aby stworzyć harmonijny i nowoczesny design.

  4. Wyświetlacze i system multimedialny: Samochód posiada zaawansowany system multimedialny, który obejmuje duży dotykowy ekran, na którym można sterować różnymi funkcjami, takimi jak nawigacja GPS, radio, odtwarzacz muzyki oraz połączenia Bluetooth. Wyświetlacz może wyświetlać również informacje dotyczące parametrów samochodu, takie jak prędkość, zużycie paliwa, czy stan silnika.

  5. Systemy bezpieczeństwa: Ten model samochodu jest wyposażony w zaawansowane systemy bezpieczeństwa, takie jak system kontroli trakcji, system kontroli stabilności, system monitorowania martwego pola oraz systemy wspomagające hamowanie i utrzymanie pasa ruchu. Dodatkowo, samochód może być również wyposażony w systemy asystujące przy parkowaniu, takie jak czujniki parkowania i kamera cofania.

Jeśli interesuje Cię Lexus LBX - zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym!

Więcej na:

www.carleasepolska.pl

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

(+48) 512 80 70 80

Najnowsze artykuły