Komu opłaca się wynajem długoterminowy?

Wynajem samochodów na długi okres to jedna z form leasingu operacyjnego. W tym przypadku wystarczy co miesiąc płacić ratę za usługę, aby móc cieszyć się jazdą funkcjonalnym i bezpiecznym pojazdem. W ofercie firm znajduje się wiele nowoczesnych modeli aut wiodących producentów. Zastanawiasz się, czy takie rozwiązanie jest korzystne? Dowiedz się, komu opłaca się wynająć samochód.

  1. Car Lease Polska
  2. Blog
  3. Komu opłaca się wynajem długoterminowy?

Wynajem auta kojarzy Ci się z dużym zobowiązaniem? Rata za tę usługę może wynosić ponad tysiąc złotych. Jednak, wbrew pozorom, to bardzo korzystne rozwiązanie dla szerokiego grona osób. Sprawdź, czy także dla Ciebie.

Wynajem samochodów dla właścicieli firm


Prowadzisz firmę i potrzebujesz dużej floty samochodowej? Wynajem aut to bardzo dobry pomysł. Dzięki temu rozwiązaniu możesz co kilka lat swobodnie wymieniać samochody na coraz nowsze modele i nie musisz martwić się o sprzedaż starszych aut! Wszystkim zajmie się właściciel – w tym przypadku firma wynajmująca pojazdy.
Po wykupieniu pakietu serwisowego możesz cieszyć się niskimi kosztami eksploatacji, a nawet pełnym serwisem ogumienia. Na pewno zadowolą Cię także niewielkie koszty początkowe oraz niska miesięczna rata. Płacąc ratę za wynajem, pokrywasz tylko koszty użytkowania i utratę wartości auta. To korzystniejsze rozwiązanie niż klasyczny leasing, który oznacza, że trzeba spłacać kapitał.

Wynajem auta dla osób prywatnych bez gotówki

Marzysz o najnowszym sportowym samochodzie, ale nie masz wystarczająco dużo pieniędzy? Nie martw się! Zamiast oszczędzać przez długie lata, wynajmij samochód. Oferty firm finansujących wyróżniają się niewielkimi kosztami początkowymi, możliwością wykupienia pełnej usługi serwisowania wraz z ogumieniem, a także niską składką za ubezpieczenie.
To o wiele tańsze rozwiązanie niż leasing lub zakup auta za gotówkę – nie musisz żadnych mieć oszczędności. Umowa jest zawierana najczęściej na okres od 3 do 5 lat. A kiedy dany model Ci się znudzi, oddasz go firmie i zawrzesz kontrakt na następny samochód – nowszy i bardziej bezpieczny.

 

Długoterminowy wynajem to bardzo wygodne rozwiązanie. Skorzystaj z niego i Ty.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

(+48) 512 80 70 80

Najnowsze artykuły