Ranking samochodów hybrydowych 2021

Samochody hybrydowe w ekspresowym tempie zajęły miejsce diesli. Ich eksploatacja jest tania i ekologiczna. Oto autorski ranking samochodów hybrydowych, na które warto zwrócić uwagę w 2021 roku.

  1. Car Lease Polska
  2. Blog
  3. Ranking samochodów hybrydowych 2021

Kolejne proekologiczne przepisy Unii Europejskiej zmuszają producentów do rozwijania nowoczesnych technologii. Kiedy pesymiści wróżyli, że ekonormy pozbawią samochodowe silniki części koni mechanicznych, stało się coś zupełnie odwrotnego. Do gry weszły napędy hybrydowe. Dzięki nim nowoczesne samochody mogą korzystać jednocześnie z mocy dwóch silników - spalinowego i elektrycznego. Okazało się, że samochody mogą być jednocześnie bardziej dynamiczne, oszczędne i ekologiczne.

 

Ranking samochodów hybrydowych, czyli dla każdego coś interesującego

 

Wystarczy skorzystać z kalkulatora znajdującego się na Carleasepolska.pl, by odkryć, że dosłownie w każdej grupie cenowej można znaleźć jakąś interesującą i wartą uwagi hybrydę.

Nasz autorski ranking samochodów hybrydowych otwiera Fiat 500 Lounge. Ten miejski modniś na całym świecie podbija serca kierowców kochających włoski styl. Teraz oferowany jest jako hybryda. Można go mieć już za nieco ponad 800 zł netto miesięcznie. Niepotrzebna będzie żadna wpłata, w cenę wliczono także ubezpieczenie, a także koszty związane z przeglądami czy wymianą opon. W razie awarii „pięćsetki” bezpłatnie podstawione zostanie auto zastępcze. Warto zaznaczyć, że również na paliwo kierowca Fiata nie wyda dużo. Auto pali średnio nieco ponad 5 litrów benzyny na sto kilometrów.

 

Toyota C-HR wyznacza trendy

 

Kto jednak potrzebuje znacznie więcej przestrzeni powinien skierować wzrok ku zdecydowanie bardziej rodzinnemu autu. Toyota C-HR 1.8 Hybrid Style dostępna jest już za 1074 zł netto miesięcznie. Auto oferując spalanie na poziomie 5 litrów pozwala też cieszyć się niezłą mocą 122 koni. Do gustu może też przypaść nieco futurystyczna, ale i sportowa sylwetka pojazdu. Charakter auta dodatkowo podkreślają 18-calowe aluminiowe obręcze kół. Warto pamiętać, że Toyota jest prekursorem wielu rozwiązań stosowanych w hybrydach. To firma ze zdecydowanie największym doświadczeniem na tym polu. Z technologii Toyoty korzysta również bratnia, bardziej luksusowa marka, czyli Lexus.

Toyota C-HR 1.8 Hybrid Style - wynajem długoterminowy

 

UX 250h - tu jest jakby „lexusowo”

 

Jeśli Lexus brzmi tak bardzo luksusowo, że wielu kierowców może uważać, że nie stać ich na takie auto, warto skorzystać z kalkulatora Car Lease Polska. W wynajmie długoterminowym nowym Lexusem UX 250h można cieszyć się już za kwotę 1685 zł netto miesięcznie. Japoński przedstawiciel klasy premium oprócz poczucia komfortu dostarczy także i sportowych emocji. Auto dysponuje mocą aż 184 koni mechanicznych. Wrażenie robi jednak także i lista wyposażenia dodatkowego. W tej klasie trudno znaleźć coś, co można byłoby jeszcze dołożyć do obecnych na pokładzie gadżetów. Uwagę zwracają przede wszystkim systemy bezpieczeństwa.

Lexus UX 250h F Impression - wynajem długoterminowy

 

Auto to zamyka nasz autorski ranking samochodów hybrydowych dostępnych w ramach wynajmu długoterminowego. Oferta jest jednak znacznie szersza. Warto ją sprawdzić posiłkując się kalkulatorem rat.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

(+48) 512 80 70 80

Najnowsze artykuły