7 zalet wynajmu długoterminowego samochodów

Posiadanie własnego samochodu to bardzo wygodna opcja, ale mimo wszystko... niezwykle kosztowna. Nie wystarczy zapłacić za auto – trzeba także je przerejestrować, opłacić podatek, zadbać o odpowiednie ogumienie, wykupić ubezpieczenie i regularnie naprawiać wszystkie usterki. Nie lubisz obowiązków? W takiej sytuacji rozważ długoterminowy wynajem auta. Poznaj 7 zalet tego rozwiązania!

  1. Car Lease Polska
  2. Blog
  3. 7 zalet wynajmu długoterminowego samochodów

Wynajem samochodu to dość nowa usługa na rynku, jednak z roku na rok coraz bardziej zyskuje na popularności. Sprawdź, jakie są zalety tej opcji.

1. Szeroki wybór luksusowych samochodów

W naszej firmie znajdziesz wiele nowoczesnych modeli aut, które pochodzą od znanych producentów. Z łatwością znajdziesz tutaj pojazdy z najnowszych kolekcji, także tych, które dopiero mają pojawić się na rynku.

2. Łatwa zmiana auta na nowszy i bezpieczniejszy model

Umowa wynajmu może trwać od 1 miesiąca do 5 lat. Dzięki temu możesz regularnie zmieniać samochody na takie, w których zostały zastosowane najnowsze rozwiązania technologiczne i systemy bezpieczeństwa.

3. Minimalne koszty początkowe wynajmu aut

Za wynajem auta płacisz tylko comiesięczne, wcześniej ustalone raty. Dodatkowo jednorazowo za niewielką cenę możesz wykupić usługę serwisowania, ogumienia oraz ubezpieczenie. To wszystko!

4. Brak odpowiedzialności za serwis

Jeśli wykupiłeś usługę serwisowania, nie musisz się martwić o dodatkowe koszty naprawy. Wystarczy, że po wystąpieniu szkody zgłosisz się w odpowiednie miejsce. Serwis nic nie kosztuje.

5. Brak ryzyka związanego z utratą wartości auta

Po kilku latach użytkowania samochody tracą na wartości, więc ich sprzedaż to strata zainwestowanych pieniędzy. W przypadku wynajmowanego pojazdu nie ponosisz żadnych kosztów, oprócz ustalonej opłaty za usługę, więc nic nie tracisz.

6. Bez konieczności wykupu pojazdu

Wynajem to świetna opcja, jeśli nie chcesz wykupywać auta po wygaśnięciu umowy. Wartość rezydualna samochodu po kontrakcie odpowiada jego wartości rynkowej w dniu wygaśnięcia umowy, więc możesz go swobodnie zwrócić firmie.

7. Sprzedaż auta po wygaśnięciu umowy

Właścicielem wynajmowanych aut jest firma finansująca i to ona zajmuje się sprzedażą samochodów. Dzięki temu nie musisz spędzać czasu na wystawianiu ogłoszeń i spotkaniach z klientami. Wystarczy, że po wygaśnięciu umowy oddasz pojazd i już! Problem z głowy.

Wynajem auta to bardzo korzystne rozwiązanie dla osób, które nie lubią zobowiązań. Sprawdź je i Ty!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

(+48) 512 80 70 80

Najnowsze artykuły