Nowe samochody i niskie raty

Można po prostu jeździć samochodem, ale można też czerpać radość z każdego kilometra pokonanego za kierownicą auta, o którym zawsze marzyliśmy. Wszystkim, którzy nie zarabiają kilku średnich krajowych pensji miesięcznie, umożliwiają to nowoczesne metody finansowania proponowane przez Car Lease Polska.

  1. Car Lease Polska
  2. Blog
  3. Nowe samochody i niskie raty

Jednorazowy wydatek rzędu kilkudziesięciu czy nawet kilkuset tysięcy złotych nigdy nie jest drobnostką i trudno znaleźć powód, dla którego warto byłoby brać na siebie takie obciążenie. Jeśli powodem tym miałby być zakup nowego auta, zdecydowanie prościej i łagodniej dla portfela będzie zdecydować się na miesięczne raty. Car Lease Polska ma w swojej ofercie kilka sposobów na to, by zasiąść za kółkiem nowego auta bez zbędnych wyrzeczeń.
Sprawdźmy kilka najciekawszych ofert samochodów proponowanych przez Car Lease Polska, jak również to, czy faktycznie raty nie będą stanowiły dla domowego/firmowego budżetu nadmiernego obciążenia.

Czym i za ile można jeździć – leasing czy wynajem?

Decydując się na nowe auto, można być pewnym, że choćby przez okres obowiązywania gwarancji eksploatacja auta nie będzie wiązała się z dodatkowymi kosztami, które pochłonie niespodziewana naprawa. Co jednak, gdy ważność gwarancji ustanie? Co z ubezpieczeniem auto casco, które w przypadku nowych, a zwłaszcza drogich samochodów nie jest tanie?
Wielu kierowców chciałoby płacić raz w miesiącu stałą opłatę, niczym za „sieciówkę” na komunikację miejską i niczym się nie przejmować. Teraz jest to możliwe. W Car Lease Polska opracowano produkt finansowy, który pozwoli cieszyć się nowym autem przy stałych miesięcznych kosztach. Nie wzrosną one, nawet jeśli auto ulegnie awarii i trzeba je będzie oddać do serwisu. Miesięczna rata nie zmieni się, nawet jeśli towarzystwo ubezpieczeniowe podwyższy stawki na polisy. To podstawowe, ale nie wszystkie atuty wynajmu długoterminowego w Car Lease Polska.

Na jakie auto można sobie pozwolić?

Jedną z najbardziej atrakcyjnych cenowo propozycji jest nowy Peugeot 208+. Auto zostało uznane przez dziennikarzy motoryzacyjnych za najciekawszą premierę roku 2020 i przyznano mu chyba najbardziej prestiżowy tytuł w świecie motoryzacji „Car Of The Year 2020”. Peugeot, choć jest reprezentantem segmentu „B”, czyli aut miejskich, świetnie sprawuje się także na trasie. Wpływ ma na to między innymi niezwykle komfortowe wnętrze z przykuwającym uwagę i-cockpitem. Chodzi o wyjątkową deskę rozdzielczą. Za sprawą wirtualnych, trójwymiarowych umieszczonych w niej zegarów jest ona zupełnie niepowtarzalna i przywodzi na myśl najdroższe auta klasy premium. To nowoczesne, a zarazem wytworne francuskie auto to jedynie koszt 861 zł miesięcznie netto. To jednak nie wszystko. W miesięcznej racie zawarto dodatkowo pełny koszt ubezpieczenia, a nawet przeglądów eksploatacyjnych. To jednak nadal nie wszystko. Car Lease Polska bierze na siebie także wydatki związane z sezonową wymianą opon. W razie nieprzewidzianej awarii użytkownik nie tylko nie będzie musiał płacić za jej usunięcie, ale wręcz dodatkowo otrzyma auto zastępcze na czas trwania naprawy. Peugeotem można się cieszyć przez cztery lata. Po tym czasie, jeśli tylko wyrazimy wolę kontynuowania umowy, auto może zostać wymienione na nowe. Co istotne, odbierając nowe auto nie będziemy musieli uiszczać jakiejkolwiek wpłaty wstępnej. Jedynym obowiązkiem będzie regulowanie miesięcznej raty oraz… rachunków za paliwo i czasem myjnię.

Audi tanio wynajmę

A czy w ten sposób można stać się użytkownikiem auta z segmentu premium? Oczywiście. To właśnie te auta są jednymi z częściej wybieranych przez klientów Car Lease Polska. Dzieje się tak, gdy odkrywają oni, że za zaledwie o kilkaset złotych wyższą ratę miesięczną mogą jeździć samochodem marki swych marzeń. Nie mam w tym grama przesady. Dokładając nieco ponad 300 zł do raty za Peugeota 208, można mieć przyjemność codziennego parkowania pod domem nowego Audi. Mowa tu o SUV-ie z segmentu premium o oznaczeniu „Q2” na pokrywie bagażnika. Podobnie jak w przypadku małego Peugeota wynosząca 1180 zł netto rata pokrywa ubezpieczenie, przeglądy oraz ewentualne naprawy.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

(+48) 512 80 70 80

Najnowsze artykuły